لغو سخنرانی متخصص مشهور اپیدمی توسط ترامپ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶
 
لغو سخنرانی متخصص مشهور اپیدمی توسط ترامپ
 
مثبت نیوز - دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا حضور دکتر فائوچی متخصص مشهور اپیدمی را در کنار خود در کنفرانس‌های خبری کاخ سفید منع کرده است.

این پزشک متخصص بیمارهای واگیر در همه کنفرانس‌های خبری قبلی ترامپ برای ارائه اطلاعات پزشکی به شهروندان پیرامون اپیدمی جهانی کرونا حضور داشت اما امشب برای دومین شب متوالی در کنار دونالد ترامپ نبود تا در باره‌ی تحولات تازه شیوع ویروس کرونا در آمریکا صحبت کند.
موضوع غیبت او برمیگردد به چند روز پیش که دکتر فائوچی با انتقاد شدید از ترامپ به خبرنگاران گفته بود ترامپ در کنفرانس‌های خبری اطلاعات غلط(از جمله توصیه به بیماران کرونایی برای مصرف داروی مالاریا به منظور درمان بیماری کووید ۱۹) به مردم می دهد و قبل از هر کنفرانس من باید چند بار به رییس‌جمهور یادآوری کنم که چه چیزهایی را نباید بگوید و چه حرفهایی را بهتر است بزند تا مردم گمراه نشوند.
ترامپ در کنفرانس خبری خود با گفتن اینکه اگه دست دکترها بود تا حالا کشور ورشکست شده بود، اعلام کرد من تا چند روز دیگر محدودیت رفت و آمد و شرایط قرنطینه را در شهرهای بزرگ ایالات متحده که خطر کمتر است برمیدارم تا بیزینس در آمریکا از سر گرفته شود و کشور از لخاظ تجاری آسیب نبیند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 17326