احمد خاتمی: هرچقدر بخواهیم بر برد موشکی‌مان می‌افزاییم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
 
احمد خاتمی: هرچقدر بخواهیم بر برد موشکی‌مان می‌افزاییم
 
مثبت نیوز - خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان این‌که در کارزاری که امروز انقلاب اسلامی با دنیای کفر و استکبار دارد، وحدت از ضروریات است، خاطر نشان کرد: عناصر وحدت در جامعه ما از جمله ولایت فقیه، نفرت از رژیم صهیونیستی و اقتدار موشکی وجود دارد.

سید احمد خاتمی در خطبه‌ دوم نماز جمعه این هفته تهران توضیح داد: خوشبختانه مردم ما با هر سلیقه فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب می‌دانند و حتی یک نفر در کشور نیست که رژیم صهیونیستی را تجلیل کند و همه مردم ما با افتخار شعار مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند. گزیده سخنان سید احمد خاتمی را در ادامه می‌خوانیم:

مقام معظم رهبری و همه مسئولان و همه مردم یک صدا پای اقتدار موشکی‌مان ایستاده‌ایم، هرچه بخواهیم موشک تولید می‌کنیم و هرچه بخواهیم بر برد موشکی‌مان می‌افزاییم که برگ برنده‌مان این است.
راهپیمایی روز قدس نه تنها علیه رژیم صهیونیستی است، بلکه در مقابله با آمریکا به عنوان حامی بی‌چون و چرای این رژیم غاصب و جلاد است ،گفت: اخیرا خیز دیگری برای تکمیل اشغالگری‌شان برداشته‌اند و آن انتقال سفارتشان به بیت‌المقدس و قدس شریف است.
راهپیمایی روز قدس همچنین علیه سازشکاران مرتجع منطقه است که مثلث شومی را علیه مسلمانان ترتیب داده‌اند، یعنی آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی و این سازشکاران مرتجع برای به رسمیت شناختن رژیم فاسد صهیونیستی مسابقه گذاشتند ولی باید بدانند که این مسابقه، مسابقه سقوط‌شان خواهد شد و به یاری خداوند ملت‌های خودشان آنها را به روز ذلت خواهند نشاند.
شکستن بن بست‌ها از خصوصیت رهبر معظم انقلاب است، ولایت فقیهی که مردم ما پذیرفته‌اند در طول 40 سال بن بست شکنی‌ها کرده‌اند.
جنگ در همه کشورها بحران‌ساز است اما هشت سال در این کشور جنگ بود و ملت ایران به برکت امام عظیم‌ الشانمان یک روز بحران بن بست ندید.
در عصر ما روزگاری بر این ملت گذشته است که دشمنان اجازه نمی‌دادند سانتریفیوژ داشته باشند و در برخی جلسات تصمیم‌گیری می‌گفتند که می‌ترسیم جنگ شود اما رهبری زیرک و دوراندیش ما گفت که تولید کنید و به 19 هزار سانتریفیوژ برسانیم تا جایی که دشمنان خودشان پذیرفتند 6000 سانتریفیوژ و 16 هزار اورانیوم غنی شده داشته باشیم و این به معنای بن بست شکنی است.
در قضایای اخیر آمریکا و اروپا تقسیم نقش کرده‌اند، دشمنان می‌خواستند برجام معیوب را بر ما تحمیل کنند، یعنی هم تحریم‌ها را تحمل کنیم و هم از فعالیت هسته‌ای دست برداریم که خواب آشفته‌ای بود، چون سه عنصر اقتدار ما، اقتدار موشکی، نفوذ منطقه‌ای و فعالیت هسته‌ای ماست که تنها کاربرد نظامی ندارد و ما با کاربرد نظامی آن مخالفیم.
فقه ما با کاربرد نظامی انرژی هسته‌ای مخالف است و ترسی نداریم، کاربرد فعالیت‌های هسته‌ای در انرژی غوغاست، چرا که در حال حاضر انرژی فسیلی رو به اتمام است و انرژی آینده، انرژی هسته‌ای است.
مقام معظم رهبری فرمودند که این خوابی آشفته است و ملت ایران هرگز چنین اجازه‌ای نخواهد داد و مسئولین هسته‌ای به سرعت آمادگی خود را برای رسیدن به 190 هزار سو فعلا در چارچوب برجام فراهم آورند و مقدمات اجرای آنچه رییس جمهور دستور دادند را نیز اجابت کنند و جای تشکر است که مسئولین این امر را اجابت کردند.
مقام معظم رهبری در ماه رمضان رهنمودهای فراوانی داشتند، بیانات رهبری در دیدار با مسئولان و سخنرانی‌شان در مرقد امام خمینی (ره) موعظه و نصیحت نیست، بلکه راهبرد است و مردم و رسانه‌ها باید به آن بپردازند.
شعار ما می‌توانیم شعار قرآنی است پس ایجاد یاس و ناامیدی از ناحیه هر کسی باشد کار دشمن است، چون در چندین سال گذشته ملت ما گردنه‌های سختی را پشت سر گذاشته و به یاری خدا از گردنه‌های سخت پیش‌رو با عزت و عظمت عبور خواهد کرد.
عبادت سیاسی جایگاه والا و شایسته‌ای در قرآن دارد. که یکی از نشانه‌های دشمن ستیز بودنش است که مردم با این راهپیمایی دشمنان را به خشم آوردند و مصداق عمل صالح شده‌اند.
بیعت با نبی اکرم به زمان ایشان اختصاص ندارد و ما امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس پیمان ظلم‌ ستیزی با پیامبر اکرم (ص) بستیم.
راهپیمایی روز قدس مصداق جهاد بود، هر تلاشی در راه خدا جهاد نام دارد و مرگ بر آمریکا و اسرائیل جنگ با آمریکا و اسرائیل بود که با زبان اتفاق افتاد، چون آرزوی نتانیاهو و ترامپ این است که روزی این شعار در جامعه ما نباشد، اما تا زمانی که خوی استکباری دارند ادامه پیدا خواهد کرد.
راهپیمایی روز قدس مصداق خشم خدا بود، در 900 شهر کشور با زبان روزه برای راهپیمایی آمدیم تا خشم خود را نسبت به 70 سال جنگ و جنایت و آوارگی مردم فلسطین نشان دهیم و این راهپیمایی مصداق غضب‌لله بود.
تولی و تبری به اصل دین گره خورده است، امروز دشمن‌تر از ترامپ و نتانیاهو برای اسلام و خدا وجود ندارد که مردم با راهپیمایی شان نسبت به آنها ابراز تنفر و برائت کردند.
امام بعد از پیروزی انقلاب با اعلام جمعه آخر رمضان خدمت بزرگی به آرمان‌های قدس شریف کردند و توطئه دشمن برای فراموشی ظلم بر مردم فلسطین را بی‌اثر کردند.
انقلاب بزرگ اسلامی با هدایت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و رژیم صهیونیستی را مهار کرد، شعار این غاصبان از نیل تا فرات بود و اگر فرصت داشتند حرمین شریفین را اشغال می‌کردند، اما امروز به چنان ذلتی افتاده‌اند که به قول معروف کلاهشان را محکم می‌گیرند تا باد نبرد، چرا که نتانیاهو اخیرا در مصاحبه‌ای گفته است لااقل نگذارید که در اسرائیل مرگ بر آمریکا بگویند که این اوج ذلت است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 12401
 


 
 
 
کیتارو

تاریخ: ۱۶تا۱۸اردیبهشت

مکان: تالار وزارت کشور

ساعت: ۲۱:۰۰

اطلاعات جزئی: بها: ۴۰۰,۰۰۰، ۳۵۰,۰۰۰، ۳۲۰,۰۰۰، ۳۰۰,۰۰۰، ۲۸۰,۰۰۰، ...

 
گروه لیان

تاریخ: 23و24اردیبهشت

مکان: تالار وحدت

ساعت: 21:30

اطلاعات جزئی: قیمت بلیت ها (ریال) 450,000 550,000 650,000 750,...

 
فرزاد فرزین

تاریخ: جمعه7اردیبهشت

مکان: مرکز همایشهای برج میلاد

ساعت: 19:00و21:30

اطلاعات جزئی: قیمت بلیت ها (ریال) 450,000 550,000 650,000 950,...

 
لودوویکو اینائودی

تاریخ: اردیبهشت97

مکان: تالار بزرگ کشور

ساعت: ۲۱:۳۰

اطلاعات جزئی: مدت زمان اجرا: 120دقیقه بهای بلیط : , 100,000 تومان ...

 
گروه دارکوب

تاریخ: شنبه12یکشنبه13اسفند1396

مکان: تالار وحدت

ساعت: 21:30

اطلاعات جزئی: قیمت بلیت ها (ریال) 500,000 600,000 700,000 800,...

 
مرد شده

تاریخ: ۱۶فروردین۱۴اردیبهشت

مکان: تالار مولوی - سالن اصلی

ساعت: ۲۱:۰۰

اطلاعات جزئی: بها: ۲۵,۰۰۰ تومان نویسنده، طراح و کارگردان: آسو ...

 
کوروش

تاریخ: ۱۵فروردین۱۵اردیبهشت

مکان: تالار وحدت

ساعت: ۱۸:۳۰

اطلاعات جزئی: بها: ۸۰,۰۰۰، ۶۵,۰۰۰، ۵۵,۰۰۰، ۵۰,۰۰۰، ۴۰,۰۰۰ و ۲۵,۰۰۰ ...

 
برادران واچوفسکی

تاریخ: ۱۶تا۲۷فروردین

مکان: خانه نمایش دا

ساعت: ۲۰:۳۰

اطلاعات جزئی: بها: ۲۵,۰۰۰ تومان نویسنده: حامد اسلامی کارگردان:...

 
دپوتات

تاریخ: ۷تا۳۰فروردین

مکان: پردیس تئاتر شهرزاد - سالن دو

ساعت: ۲۱:۳۰

اطلاعات جزئی: بها: ۳۰,۰۰۰، ۳۵,۰۰۰ و ۴۰,۰۰۰ تومان کارگردان: اتابک ...

 
مرثیه ای برای یک دختر

تاریخ: ۱۵فروردین۱۸اردیبهشت

مکان: تماشاخانه پالیز، سالن ۲

ساعت: ۱۸:۰۰

اطلاعات جزئی: بها: ۳۵,۰۰۰ تومان نویسنده، طراح و کارگردان: مازیار ...

 
دره خاموش

تاریخ: فروردین

مکان: گروه بادزنگ

ساعت: ۹۷

اطلاعات جزئی: آلبوم دره خاموش اثری از گروه بادزنگ است. این مجموعه ...

 
دو مایل مانده به مریخ

تاریخ: فروردین

مکان: آرش فلاحی

ساعت: ۹۷

اطلاعات جزئی: آلبوم دو مایل مانده به مریخ اثری پیانویی از آرش فلاحی ...

 
لبریز

تاریخ: اسفند

مکان: سالار عقیلی، مجید درخشانی، نصراله مدقالچی

ساعت: ۹۶

اطلاعات جزئی: آلبوم لبریز با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی مجید درخشانی ...

 
تمارض

تاریخ: اسفند

مکان: بامداد افشار

ساعت: 96

اطلاعات جزئی:

 
شانزلیزه

تاریخ: اسفند

مکان: فرزاد فرزین

ساعت: 96

اطلاعات جزئی:

 
زنی را میشناسم من

تاریخ: 13بهمن1396تا18بهمن1396

مکان: گالری مهرمریم

ساعت: 16تا20

اطلاعات جزئی: لیلا بخشایش

 
کوری

تاریخ: 13بهمن1396تا18بهمن1396

مکان: گالری شکوه

ساعت: 16تا20

اطلاعات جزئی:

 
سرگشتگی

تاریخ: 13بهمن1396تا20بهمن1396

مکان: پروژه‌های نک

ساعت: 12تا18

اطلاعات جزئی: ملیسا ولی‌پور

 
گروه هنری همپا

تاریخ: 13بهمن1396تا20بهمن1396

مکان: گالری مژده

ساعت: 12تا20

اطلاعات جزئی: هادی روشن‌ضمیر احمد مازادی پیمان پیروی ابراھیم ...

 
بی ریخت

تاریخ: 13بهمن1396تا29بهمن1396

مکان: گالری دلگشا

ساعت: 12تا20

اطلاعات جزئی: صدرا میرشریفی